Paynet Ödeme Hizmetleri A.Ş.

Paynet, Arena’nın %100 iştiraki ile kurulmuş ve bugün TCMB lisansına sahip güçlü finansal altyapısı ile sektöründe lider bir ödeme aracılık kuruluşudur.

Paynet, Türkiye’de henüz yapılmayan veya yapılamayacağı düşünülen işlemleri kolayca gerçekleştirebilme hedefi ile yola çıkarak, B2B kanalında gittikçe güçlenen ve büyüyen yapısını, PayPOS ve Sanal POS gibi B2B dijital finansal ödeme çözümleri ile desteklemiştir.

Paynet, güçlü altyapısı ve ödeme hizmetleri alanındaki deneyimi ile kendi sektöründe geleceği şekillendirmeye devam etmektedir.

Paynet Ödeme Çözümleri ile işletmeler, hem B2B hem de B2C iş modellerinde; QR kod, banka uygulamaları, link ve akıllı telefon gibi farklı araçlarla ödeme alabilmekte ve müşterilerinin kart bilgilerini saklayabilmektedir. Ayrıca kullanıcı dostu Paynet API sayesinde de kendi sistemlerine uygun şekilde ödeme sistemlerini özelleştirebilmektedirler.

Paynet'i Keşfet

Arena Mobile (Arena Mobile İletişim Hizmetleri ve Tüketici Elektroniği Sanayi ve Ticaret A.Ş)

11 Nisan 2017 tarihinde başta mobil telefon ve diğer mobil cihazlar olmak üzere telekomünikasyon ürünlerinin toptan ticareti alanında faaliyet göstermek üzere kurmuştur. Grup’un mobil telefon ticaretinin çok önemli bir kısmı Arena Mobile şirketi üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Kuruluş gününden bugüne büyüyerek faaliyetlerine devam eden Şirket'in güncel sermayesi 100.000.000 TL ye ulaşmıştır. Başta Tecno, Elephone ve Xioami markalı telefonların tedariki ve ticareti olmak üzere Şirket yeni markaları bünyesine katarak faaliyet alanını geliştirmeye devam etmektedir.

Online (Onlıne Elektronik Ticaret Hizmetleri A.Ş.)

Onlıne Elektronik Ticaret Hizmetleri A.Ş., 10 Nisan 2017 tarihinde internet üzerinden elektronik perakendecilik ve pazar yeri işletmeciliği alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Onlıne’ın stratejik yeniden yapılandırılması, operasyonel maliyetlerin azaltılması ve çoklu satış yapısının bütünleştirilerek daha efektif hale getirilmesi amacıyla, Onlıne’nın ticari mevcutiyeti ve faaliyetlerini devam ettirmekle birlikte internet satış platformu olan “yukko.com” üzerinden son kullanıcılara gerçekleştirilmekte olan perakende satışları Ocak 2020 itibarıyla sonlandırılmıştır.

Grup bünyesinde bulunan farklı iş birimlerinin potansiyel yapılandırması için alt yapı da oluşturacak şekilde şirket faaliyetlerine devam etmektedir.

Arena International FZE

Arena Grubu'nun dış ticaret şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Arena Grubu'nun yurt dışındaki tedarikçilerden ithalat yoluyla ürün alımları için ticari ilişkilerin sağlanması ve en uygun koşulların oluşturulması şirketin ana iştigal konusudur.

Arena Connect

2008 yılında faaliyetlerine başlayan ve Türkiye’nin en büyük öncü operatörü Vodafone’un operatörlerinin akıllı cihaz ve teknoloji distribütörlüğünü üstlenen Brightstar Türkiye hisselerinin tamamı 2021 yılı sonu itibariyle Arena tarafından satın alınmış ve Arena Connect adıyla ayrıcalıklı hizmetlerine devam etmektedir. Arena Connect, ülkemizin öncü operatörlerine sağladığı akıllı iletişim cihazları satın alma ve dağıtım distribütörlüğü hizmetlerini yürütmektedir.

Dünya’nın en büyük akıllı cihaz, teknoloji ve aksesuar markaları ile distribütörlük anlaşmaları olan Arena Connect, ülkemizin her noktasına yayılmış etkin satış ekipleri ve tecrübeli ürün yönetim kadroları ile; tüm üretici iş ortaklarının, organize perakende zincirlerinin, online platformların, bölgesel dağıtıcıların ve kurumsal firmaların başarı kriterlerine ve hedeflerine paralel olarak; lojistik ve satış hizmetleri sunmaktadır.

Arena’nın gelişmiş IT altyapısı, etkin lojistik hizmetleri, kurumsal ve finansal gücü ile hızla büyüyen Arena Connect, ülkemizin vizyoner operatörlerini stratejik büyüme alanlarında desteklemeye devam etmektedir.

© 2022 Arena Connect Teknoloji San. ve Tic. A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.