Ürünlerimiz

Akıllı Telefonlar

Dünyaca ünlü akıllı telefon geliştiricilerinin en yeni ve teknolojik ürünlerini iş ortaklarımızla buluşturuyor, tüm satış süreçlerini yönetiyoruz.

Tabletler

İş dünyası profesyonellerince kullanım sıklığı her geçen gün artan tablet bilgisayar ürünlerimizle, iş ortaklarımızın ürün tedarik ve satış süreçlerine katma değer sağlıyoruz.

Notebooklar

Dünyanın lider teknoloji markalarından oluşan dizüstü bilgisayar portföyümüzle, tüm kurumsal iş ortaklarımızın distribütörlük ve satış süreçlerini hızlı ve etkin bir şekilde yürütüyoruz.

Giyilebilir Teknolojiler

İnovatif teknolojilerin gelişimini yakalayan ve yeniliği müşterileriyle paylaşan iş ortaklarımız için giyilebilir teknoloji ürünlerinin tüm tedarik ve satış yönetimini üstleniyoruz.

Küçük Ev Aletleri

Gündelik yaşantımızdaki yerini her geçen gün genişleten küçük ev aletlerini iş ortaklarımızla buluşturuyor, geniş ürün yelpazemizle yenilikçi bir tedarik zinciri oluşturuyoruz.

Ağ Çözümleri

Alanında uzman teknik kadromuz ve deneyimli satış ekiplerimizle iş ortaklarımıza eşsiz ağ çözümleri hizmetlerini sunuyor, işinize katma değer sağlıyoruz.

Ekran Koruyucular

Akıllı telefonların olmazsa olmaz aksesuarlarından olan ekran koruyucuları, katma değerli distribütörlük yaklaşımımızla iş ortaklarımızla buluşturuyoruz.

Akıllı
Telefonlar
Tabletler
Notebooklar
Giyilebilir Teknolojiler
Küçük Ev Aletleri
Ağ Çözümleri
Ekran Koruyucular
© 2022 Arena Connect Teknoloji San. ve Tic. A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.