2008 yılında faaliyetlerine başlayan ve Türkiye’nin en büyük öncü operatörü Vodafone’un operatörlerinin akıllı cihaz ve teknoloji distribütörlüğünü üstlenen Brightstar Türkiye hisselerinin tamamı 2021 yılı sonu itibariyle Arena tarafından satın alınmış ve Arena Connect adıyla ayrıcalıklı hizmetlerine devam etmektedir. Arena Connect, ülkemizin öncü operatörlerine sağladığı akıllı iletişim cihazları satın alma ve dağıtım distribütörlüğü hizmetlerini yürütmektedir.

Dünya’nın en büyük akıllı cihaz, teknoloji ve aksesuar markaları ile distribütörlük anlaşmaları olan Arena Connect, ülkemizin her noktasına yayılmış etkin satış ekipleri ve tecrübeli ürün yönetim kadroları ile; tüm üretici iş ortaklarının, organize perakende zincirlerinin, online platformların, bölgesel dağıtıcıların ve kurumsal firmaların başarı kriterlerine ve hedeflerine paralel olarak; lojistik ve satış hizmetleri sunmaktadır.

Arena’nın gelişmiş IT altyapısı, etkin lojistik hizmetleri, kurumsal ve finansal gücü ile hızla büyüyen Arena Connect, ülkemizin vizyoner operatörlerini stratejik büyüme alanlarında desteklemeye devam etmektedir.

Kurumsal logomuza aşağıdaki link üzerinden erişebilirsiniz.

Yönetim Kadromuz

Yönetim Kadromuz ve özgeçmişleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İncele

Grup Şirketlerimiz

Çatısı altında olduğumuz Arena’nın bağlı ortaklıkları olan Paynet Ödeme Hizmetleri A.Ş., Arena Mobile İletişim Hizmetleri ve Tüketici Elektroniği Sanayi ve Ticaret A.Ş., Online Elektronik Ticaret Hizmetleri A.Ş. ve Arena International FZE ile ilgili bilgilere ulaşmak için tıklayınız.

İncele
© 2022 Arena Connect Teknoloji San. ve Tic. A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.