Hizmetlerimiz

Katma Değerli Tanıtım

Yaygın ve çok çeşitli satış kanalları, etkin ürün yönetimi, proaktif finansal ve ticari çözümleri, inovatif lojistik destekleri ve profesyonel satış ekibi ile her boyutta üretici ve satış kanallarına hizmet sunar.

Neden Arena Connect?
Arena Connect, alanında uzman profesyonel insan kaynağı, teknolojiden güç alan envanter programları, elektronik data sistemleri ve bunun gibi inovatif servislerle; müşteri ihtiyaç ve taleplerini stratejik açıdan değerlendirir ve proaktif çözümler üretir.

Lojistik yönetimi alanındaki tecrübesi, kredi ve pazar araştırma alanlarındaki kabiliyetleriyle tüm riskleri minimum seviyeye indirerek hizmetlerini sunar.

  Katma Değerli Dağıtım Hizmetleri
 • Akıllı telefonlar, tabletler ve yeni nesil aksesuarların dağıtımı
 • Kanalların geliştirilmesi & yönetimi
 • Akıllı telefon, tablet ve aksesuar ürün geliştirmeleri
 • Üretim ve montaj

Teknolojiden Güç Alan Envanter Optimizasyon Çözümleri

Pazar dinamiklerine paralel olarak doğru ürünün, uygun kanallarda ve doğru fiyattan planlama birikimleri ile ticari risklerin optimize edilmesi. Çift kanallı lojistik (forward-reverse logistics), ithalat, depo yönetimi, envanter ve cihaz evraklarının yönetimini de içeren baştan sona kadar olan tedarik zincirini optimize eder ve yönetir.

Doğru Ticari Koşulların Planlanarak Performans Risklerinin Optimize Edilmesi
Maliyeti azaltarak ve Arena Connect’in tecrübeli ve esnek ekipleri sayesinde maliyetleri verimli şekilde yöneterek, ölçülemeyen büyüklükleri ve lokal belirsizlikleri optimize ederek hedeflere ulaşırken karlılıkların gerçekleşmesin sağlar.

Türkiye mobil iletişim sektöründe uzun yıllardır etkin bir şekilde faaliyet gösteren Arena Connect ekiplerinin, pazar dinamiklerine hakimiyeti, geliştirdikleri çözümler ve değerli birikimleri ile Arena Connect veri analitiğine dayalı optimizasyon çözümleri akıllı planlama, optimum risk yönetimi ve yaratıcı pazarlama ile iş ortaklarının karlı ve hedeflerine uygun performans sergilermelerine destek olur.

Gerçek tecrübelerle, sonuç odaklı performans yönetimi ve şeffaf raporlama yöntemleri ile KPI'larınızla uyumluluk sağlar. Dünyanın önde gelen üreticileri, satıcıları ve şirketleriyle tedarik zinciri çözümleri için kapsamlı anlaşmalar imzalar ve bu anlaşmaların %100 yenilenme oranı vardır.

  Tedarik Zinciri Çözümleri Servislerimiz
 • Ürün planlama ve süreç yönetimi
 • Fiyatlama, satış promosyon, kanal yönetimi
 • İthalat, sertifikasyon ve lokalleştirme hizmetleri
 • Cihaz evrakları yönetimi
 • Stratejik kaynaklardan yararlanma ve iş istihbaratı
 • Lojistik ve lojistik faaliyetlerini tamamlama
 • Envanter tutma ve yönetimi
 • Lojistik(reverse)
 • Test etme, sorunları bulma ve yenileme

Geri Satın Alma & Yenisi ile Değiştirme Çözümleri

Arena Connect Türkiye pazarında 1 milyon adetten fazla ürünün geri alımı ve pazara kazandırılması sürecini yönetme başarısını göstermiş lider çözüm ortağınızdır. Kullanıcı dostu programları ve tam ERP entegrasyon imkanı sağlayan platformları ile değerlendirme, fiyatlama, elden geçirme ve yenileme süreçlerini; sadakat programlarınızın hedeflerine uygun olarak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak katma değer yaratır ve sürdürülebilir bir marka deneyimi sunar.

Arena Connect Farkı
Global kanallar arasındaki güçlü ilişkimizden yola çıkarak ikincil marketlerde tüm cihazlar için katma değer sağlar ve müşterilerimizin finansal gelişim süreçlerine destek oluruz.

Mağazalar, online platformlar ve çağrı merkezleri gibi çok çeşitli kanallar aracılığıyla, ürün tedariği hususlarında uygun fiyatlandırmalar yaparak anında uygun krediler sağlarız.

Tüm POS ve kolay ödeme yöntemleriyle oluşturduğumuz entegrasyon ile birlikte; operatörlere hızlı bir şekilde uyum sağlayabilen, yenilikçi platformlar sunarız.

Geri Satın Alma ve Yenileme
Cihaz değerleme, yenileme ve garanti süresi uzatma süreçlerimiz ile sürdürülebilir ekonomiyi destekliyoruz.

Çok Kanallı Perakende Satış Çözümleri

Beklentilerinize uygun olarak satış kanallarına ve kullanıcılara yönelik en yaratıcı ve etkin satış, mağazacılık, online ve ticari pazarlama çözümleri ile hedeflerinize ulaşmanızı sağlar.

Arena Connect ile Satışlarınızı Yönetin
Her geçen gün teknolojik olarak daha da karmaşık ve rekabetçi olan akıllı cihazların etkin ve son kullanıcıya ulaşacak şekilde satışını yapmak,

Hayatımıza kolaylaştırdığı kadar müşteri tercihlerinin oluşmasında da uygulama alanları, çeşitlilik ve bulunurluk anlamında zorlukların olduğu yenil nesil aksesuarların ürün seçiminden, fiyatlamaya, kanal tercihlerinden son kullanıcı deneyimlerinin toplanmasına kadar tüm satış ve sonrası süreçleri yönetmek,

Mobil cihaz ve yeni nesil aksesuarların son kullanıcı aktivasyonlarının takibi, güncellenmesi, farklı sigorta çözümlerinin sunulması, kredi kartı ve alternatif ödeme yöntemlerinin teklif ve yönetim süreçlerini hızlı ve etkin yürütülmesi adına; tekli bulut tabanlı ticari platform oluşturarak markaların farklılaşmasını sağlar.

Kullanıcı dostu ve anlaşılır entegrasyonlarla, tek ya da çok kanallı ticari faaliyetlerin finansal süreçlerini ve maliyet hesaplamalarını değerlendirme fırsatı sunar.

Globalden yerele doğru satış performanslarını, ürün karlılığını ve gerçek zamanlı envanterleri takip etmeyi mümkün kılar. Mağazadaki akıllı cihaz satışlarını; ürün temini, paketleme, programlar ve promosyonlarla yönetebilme seçenekleri sunar.

Hayatımıza kolaylaştırdığı kadar satın alma tercihlerinin gelişiminde de etkin rol oynayan; uygulama alanları, çeşitlilik ve erişim kolaylığında engellerin olduğu yeni nesil aksesuarlarının; ürün seçiminden, fiyatlandırmaya, kanal tercihlerinden son kullanıcı deneyimlerinin araştırılmasına kadar tüm satış ve satış sonrası süreçleri yönetmek.

  Çok Kanallı Perakende Satış Çözümleri Hizmetleri
 • Yönlendirilmiş perakende satışları
 • E-Ticaret satışları
 • Online ve mağaza içi envanteri yaratma, hesap oluşturma
 • Telefon ve cihaz aktivasyonları

© 2022 Arena Connect Teknoloji San. ve Tic. A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.