Yönetim Kadromuz

Yönetim Kurulu

Sayın Keith W.F. Bradley, Belfast Queen's Üniversitesi'nden Muhasebe Yüksek Lisans derecesine sahip Birleşik Krallık'ta Yeminli Mali Müşavirdir. Ingram Micro Kuzey Amerika Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Başkanı olarak görev yapmıştır ve bölge için stratejiler geliştirmede önemli bir rol oynamıştır. Sayın Bradley, Ingram Micro'nun ABD ve Kanada operasyonlarının genel performansından sorumlu olmuştur. Sayın Bradley liderliğinde, Ingram Micro North America çeşitli yeni bölümler ve hizmetler sunmuştur.

Ingram Micro'dan sonra Sayın Bradley, yönetimi altında 17 milyar dolarlık varlığa sahip bir özel sermaye şirketi olan Clearlake Capital'in işletme danışmanı olarak görev yapmıştır.

Sayın Bradley yatırımcılar için strateji, Birleşme&Satınalma ve değer yaratma konularında danışmanlık yapan birkaç Clearlake portföy şirketinin tam zamanlı CEO'su ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır.

Sayın Bradley, kariyerine İngiltere'de Price water house Coopers'ta başlamış ve Ingram Micro'ya katılmadan önce Walt Disney Tüketici ürünlerinde görev almıştır.

Sayın Sriram Ganeshan, Ocak 2017'den bu yana Redington Gulf'un yönetim kurulunda Direktör ve 2006'dan beri Redington Gulf'un Mali İşlerden Sorumlu Başkanıdır. Şirketin mali yönetiminden sorumludur ve aynı zamanda Redington Gulf için BT işlevine ve Paylaşılan Hizmetler Merkezine öncülük etmektedir.

Sayın Ganeshan, 2000 yılından beri Redington'da ve Redington Gulf tarafından yapılan satın almalarda önemli bir rol oynamıştır. 2000 yılında Redington Gulf'a katılmadan önce, Hindistan'da KPMG firmasında çalışmıştır ve burada birden fazla sektörde müşterilerle çalışmıştır.

Ayrıca Ticaret Finansmanı üzerine çeşitli Endüstri forumlarında panelist olarak yer almıştır. Sayın Ganeshan, Hindistan Yeminli Mali Müşavirler Enstitüsü'nde Yeminli Mali Müşavirdir ve Pennsylvania Üniversitesi Wharton Bölümünde Yönetici Geliştirme Programını tamamlamıştır.

Ahmet Levent Serttaş’ın Boğaziçi Üniversitesinden işletme alanında lisans ve London Business School’dan finans alanında master derecesi bulunmaktadır. Levent serbest muhasebeci, mali müşavirdir.

1996 yılında Arthur Andersen denetim bölümünde kariyerine başladıktan sonra finansal denetim ve finansal raporlama alanlarında Arthur Andersen ve Ernst&Young İstanbul, Johannesburg, Londra ve Abu Dhabi ofislerinde 12 yıl çalışmıştır. Ardından Abu Dhabi’de IPIC şirketinde Genel Müdür danışmanlığı, Kuala Lumpur’da Uluslararası İslami Likit Yönetim şirketinde ve İstanbul’da Tosyalı Toyo Çelik A.Ş.’de kurucu CFO ve Gübretaş’ta CFO olarak görev yapmıştır.

Altis Danışmanlık çatısı altında, finansal raporlama, finans ve muhasebe fonksiyonlarının yapılandırılması ve M&A işlemlerinde fintek, mühendislik, yayıncılık, sigortacılık ve eğlence alanlarında faaliyet gösteren şirketlere danışmanlık veren Ahmet Levent Serttaş halen İskefe Holding İcra Kuruku üyeliği yapmaktadır.

Arun Srinivasan, 22 Ocak'tan bu yana Redington Gulf'un Mali İşlerden Sorumlu Başkanıdır. Srinivasan, 2011'den beri Redington'da olup Şirket’te birden fazla profile sahip olmuştur.

2011 yılında Redington Gulf'a katılmadan önce, başka ülkelerde farklı sektörlerde finans ve muhasebe fonksiyonlarını yöneterek çalışmıştır. Srinivasan, Hindistan Yeminli Mali Müşavirler Enstitüsü'nde 2 yıldan fazla deneyime sahip Yeminli Mali Müşavirdir.

Barış Özenoğlu

CXO / Consulting Director / Board Member / University Lecturer

İş Bankası ve iştiraklerinin girişimcilik alanındaki faaliyetlerini geliştirmesine katkı sağlamak üzere Yeni Nesil Girişimcilik İş Kolu Başkanı olan Barış Özenoğlu, Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun olup, Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri ve Koç Üniversitesi Executive MBA programını tamamladı.

Kariyerine 1996'da IBM & SA'da (I-Bimsa) danışman olarak başlayan Özenoğlu, 1997'de PricewaterhouseCoopers'ta (PWC) yönetim danışmanı olarak çalıştı. 2001-2005 yıllarında danışmanlık firması Accenture'da global iş çözümlerinden sorumlu olarak 25'ten fazla ülkede görev yapan Özenoğlu, 2005'te Accenture Türkiye'ye geçip, 2010'da şirket ortağı oldu.

Mudo' da 2012-2016 arasında yürütme kurulu başkanlığı ve üst düzey yönetici (CEO) olarak görev yapan Özenoğlu, 2017-2018'de Turkcell'in veri ve analitik odaklı dönüşüm programını yönetti. IBM'ye Küresel İş Hizmetleri Ülke Lideri olarak atanan Özenoğlu 2020'de Türk Telekom Strateji, Planlama ve Dijital Genel Müdür Yardımcısı görevini üstlendi.

Özenoğlu'nun Yabancı Sermaye Derneği Teknoloji ve İnovasyon Çalışma Grubu Başkanlığı, Türkiye Bilişim Vakfı ile Yapay Zeka & Teknoloji Derneği Yönetim ve Yürütme Kurulu Üyeliği görevleri de bulunuyor.

Üst Yönetim

2018 yılı başından itibaren Arena Grup CEO’luğu görevinde bulunan Serkan Çelik Arena Grubu’na 2007 yılında Mali İşlerden Sorunlu GMY (CFO) olarak katılmıştır.

Türkiye’nin ilk Finansal Teknoloji şirketlerinden olan Paynet’in kuruluşuna ve ayrı bir şirket olarak ortaya çıkmasına liderlik etmiş olan Çelik halen Paynet’ ve Arena Mobile iştiraklerimizin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Paynet’in B2B ve B2B2C alanında Türkiye’nin lider FinTech şirketi haline gelmesini sağlayan iş modelini geliştiren ve gerekli organizasyonu kuran Çelik buna paralel olarak Arena Grubunun Mobil Teknolojiler, Yenilenebilir Enerji, IoT ve Otomasyon alanlarına genişleme çalışmalarını da başlatmıştır.

Serkan Çelik Harvard Business School GMP ve İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunudur.

Çelik, Arena Grubu’na katılması öncesinde 1998 – 2007 Yıllarında PricewaterhouseCoopers bünyesinde vergi, mali hukuk ve muhasebe tekniği konularında danışman olarak görev yapmıştır. Bu süreçte farklı sektörlerde yerli ve yabancı ortaklı 200’den fazla firmaya danışmanlık vermiş olan Çelik pek çok şirketin genel yapısı ve mali işler yapılarının kurulması ve geliştirilmesi konularında da danışmanlık yapmıştır.

Kariyerine üniversite yıllarında FMCG ve telekomünikasyon sektörlerinde yarı zamanlı olarak başlayan Engin Caferoğlu, Bahçeşehir Üniversitesi Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi Bölümü'nden mezun olmuştur.

Eğitimini ve askerliğini tamamlayarak 2007 yılında Telpa A.Ş.'de Ege Bölgesi Bölge Satış Müdürü olarak göreve başladı. 2011 yılında Avea Kanal Türkiye Satış Müdürü olarak atanmıştır.

Ardından 2014 yılında Brightstar Telecom'a geçerek Vodafone Kanal Satış Müdürü sorumluluğunu üstlenmiştir. 33 saha satış ekibine ve 12 çağrı merkezi temsilcisine liderlik ettiği 2018 yılında Brightstar Telekom Satış Direktörü olarak atanmıştır ve disiplinli, etik, yenilikçi ve çözüm odaklı liderlik becerileri ile bu tarihten itibaren satış müdürü görevini başarıyla yürütmektedir.

1993 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünden mezun olan İsmet Sinan Saraç, 1995-2001 yılları arasında Infronic Bilgisayar Sistemleri (Acer-Türkiye) şirketinde Teknik Servis ve Satış Sonrası Hizmetler Müdürü olarak görev yapmıştır.

Ardından 2001-2006 yılları arasında Siemens A.Ş. bünyesinde Siemens Mobile-Türkiye Müşteri Hizmetleri & Kalite Müdürü olarak çalışmıştır.

2006 yılı başında çalışmaya başladığı Nokia Telekomünikasyon A.Ş. şirketinde Türkiye Satış Sonrası Hizmetler ve Müşteri Hizmetleri Direktörlüğü ve ardından Nokia Central Europe bölgesinde 17 ülkenin sorumlululuğunu içeren Orta & Doğu Avrupa Proje ve Program Müdürü görevlerinde bulunmuştur. 2014 yılı Ekim ayından itibaren Brightstar Telekomünikasyon Ltd. Şti. yeni adıyla Arena Connect’de Ürün Yönetimi & Tedarik Zinciri Direktörü olarak görev yapmaya başlamış ve halen bu görevine devam etmektedir.

Barış Yeniçeri çalışma hayatına 2005 Yılında Katron Savunma Teknolojileri şirketinde başlamıştır. 2008 yılında İnnova Bilişim Çözümleri’nde Yazılım Uzmanı olarak çalışmaya başlamış daha sonra, Yazılım Danışmanı ve Takım Lideri olarak yerli ve yabancı pek çok firmaya danışmanlık hizmeti vermiştir.

2014 – 2015 yıllarında Akbank’ta Kıdemli Yazılım Danışmanı olarak çalışmıştır. Daha sonra Türk Telekom’a Proje Yöneticiliği, Kazancı Holding’de Yazılım Müdürlüğü ve Borusan Manheim şirketinde IT Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir.

Barış Yeniçeri Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği ve Bahçeşehir Üniversitesi Mühendislik Yönetimi Yüksek Lisans programlarından mezun olmuştur. Kullanıcı deneyimi ve süreç iyileştirme alanlarında özellikle Yapay Zeka ve Robotik Süreç Otomasyonu gibi dijital dönüşüm teknolojileriyle ilgilenmektedir.

2012 yılında Lojistik Müdürü olarak Arena’ya katılan Tolga İldaşer, 1996 – 2011 yılları arasında Kağıt, Otomotiv, Perakende ve Lojistik gibi farklı sektörlerde Mühendis, Orta Düzey Yönetici ve Üst Düzey Yönetici olarak görev yapmıştır.

Arena bünyesine katıldığı 2012 yılından bugüne kadar, Lojistik Müdürü, Lojistik ve Teknik Servis’ten sorumlu Direktör pozisyonlarında çalışmıştır.

Tolga İldaşer, Ocak 2019 tarihi itibariyle Lojistik, Teknik Servis ve İdari İşler’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanmış olup, Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunudur.

2020 yılında İnsan Kaynakları Direktörü olarak Arena’ya katılan Günışığı Geçgil; 2004 yılında Garanti Ödeme Sistemleri İnsan Kaynakları departmanında profesyonel iş hayatına başlamış ve sonrasında geçiş yaptığı Turkcell Global Bilgi ile telekomünikasyon sektöründe kariyerine devam etmiştir.

2011 yılında İnsan Kaynakları İş Ortağı olarak katıldığı Vodafone Türkiye’de çeşitli roller üstlenmiştir. 2013-2014 yılları arasında Kıbrıs İnsan Kaynakları Müdürü; 2014-2020 yılları arasında Yetenek Yönetimi Kıdemli Müdürü olarak görev yapmıştır.

Günışığı Geçgil, Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde lisans, Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi Örgütsel Davranış bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır.

Yetenek yönetimi stratejilerini ve dijital dönüşümü destekleyen İnsan Kaynakları uygulamalarının hayata geçmesi, işveren markası yönetimi, çalışan deneyimi ve çeşitliliği gözeten kapsayıcı bir işyeri kültürü oluşturma, liderlik gelişimi ve koçluk gibi alanlarda çalışmaları vardır.

İsmail Özler, çalışma hayatına Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde Bilgi Teknolojileri alanında başladı. Farklı seviyelerde Haberleşme ve Bilgi Teknolojileri birimlerinde yönetici olarak çalıştı ve Bilgi Teknolojileri ve Bilgi Güvenliği konularında bir çok projede farklı görevler aldı. Milli Savunma Bakanlığı ve NATO bünyesindeki görevlerinden sonra, TurkTelekom Grubu şirketi İnnova Bilişim'de Kıdemli Bilgi Güvenliği Danışmanı ve Avanti Communication Plc'de Proje Yöneticisi olarak görev yaptı.

İsmail Özler, 2019 yılında Paynet’e katılmış ve Bilgi Güvenliği, Risk Müdürü ve Risk, Güvenlik ve Uyum Direktörü olarak farklı görevler yapmıştır.

Sistem Mühendisliği lisans ve Finans ve Ekonomi alanında Yüksek lisans mezunudur. ISACA üyesi olan İsmail ÖZLER, CISA, PMP ve ISO 27001 Başdenetçi sertifikalarına sahiptir.

© 2022 Arena Connect Teknoloji San. ve Tic. A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.